Inspiracje

Tworzenie nastroju jest teraz bardzo łatwe

Aby ułatwić dopasowywanie i wybór odpowiednich elementów, podzieliliśmy naszą kolekcję na trzy kategorie: Wow, Joy i Go. Można je wykorzystać jako punkt wyjścia do stworzenia idealnego nastroju do odpowiedniego konceptu i okazji. Ale nie ograniczaj się. Jeżeli odpowiada Ci łączenie elementów z różnych kategorii, nie wahaj się!

 

 

MODUŁOWE PUDEŁKA Z SERWETKAMI I TACKI

Pudełka na serwetki jednorazowe konceptu ecoecho® dają wachlarz możliwości. Możesz ustawić przegrody tak, aby pasowały do menu. Dostępne rozmiary idealnie komponują się z wybranymi przez Ciebie serwetkami jednorazowymi.

Co więcej, tak jak dopasowane tacki, wykonane są z wytrzymałego i ekologicznego bambusa, dzięki czemu są idealne dla gości, którzy dbają o środowisko. Jeśli chcesz mieć swobodę w aranżacji przestrzeni, Twoje poszukiwania dobiegły końca.

 

USKRZYDLIJ SWOJE POMYSŁY POSZUKAJ INSPIRACJI W NASZYCH FILMACH O NAKRYCIACH STOŁÓW

 

 

 

1 MINIATUROWA LAMPA LED NA ŚWIECIE

Charakteryzująca się niewielkimi rozmiarami, a jednocześnie dużą wydajność i efektywnością kosztową przełomowa lampy LED zapewnia całkowity czas świecenia równy czasowi palenia 2500 standardowych podgrzewaczy. Dostępna wyłącznie od Duni, jest wodoszczelna i wiatroodporna, wystarcza na 13 godzin i oferuje 12 pięknych kolorów, w tym ciepłą biel. Ładowanie również jest niezwykle proste – dzięki funkcji łączenia podstawek możliwe jest jednoczesne ładowanie 24 lampek LED z jednego gniazdka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl